• 10.05.2024
          • Drodzy uczniowie i rodzice, zapraszamy Was na pierwszą część bezpłatnego webinarium w ramach cyklu Akcja Rekrutacja 2024. W trakcie spotkania pokażemy Wam, jak korzystać z systemu elektronicznej rekrutacji - jak przeglądać oferty szkół, założyć konto i złożyć wniosek do szkół średnich. Wprowadzimy Was także w zasady i harmonogram rekrutacji na 2024 rok. Czekamy na Was już 10 maja 2024 roku o godzinie 17.00. Link do wydarzenia: https://youtube.com/live/c6aRbZiVa7Y

• Sukcesy uczniów w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny”

• 07.05.2024
          • Konkurs „Orzeł Informatyczny” przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 3 do klasy 8. 6 uczniów z naszej szkoły wywalczyło tytuł Laureata, w tym Igor Nowak z kl. 6c zajął 4 miejsce w kraju, a Ksawery Lasek z kl. 5b zajął 7 miejsce w kraju. Gratulujemy!

• Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

• 30.04.2024
          • 233 lata temu, 3 maja 1791 r., Sejm Czteroletni przyjął ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 maja. Była to pierwsza w Europie i druga na świecie – po amerykańskiej – nowoczesna ustawa zasadnicza, która stała się dokumentem tworzącym tożsamość naszego narodu.

• Powiatowy Finał Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

• 29.04.2024
          • 24 kwietnia na Stadionie Sportowym w Wiązownicy odbył się Powiatowy Finał Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Naszą szkołę reprezentowała rekordowa liczba drużyn, aż cztery. Kategoria U-10 dziewczyn, które zajęły III miejsce, kategoria U-12 dziewczyn, IV miejsce, natomiast w kategorii najmłodszej U-8 chłopcy zajęli miejsce III. Najlepiej spisali się chłopcy w kategorii U-10, Którzy po bardzo emocjonującym pojedynku w finale pokonali Radymno 5:3 i będą reprezentować naszą szkołę w Finale Wojewódzkim 6 maja w Stalowej Woli.

• Konkurs z języka angielskiego English Games

• 21.04.2024
          • W czwartek 18.04.2024 r. w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu odbył się konkurs z języka angielskiego English Games, w którym wzięło udział czworo naszych uczniów z klasy 7a. Wiktoria Nietrzeba i Milena Wojdyło zajęły w nim drugie miejsce, a Natalia Misiąg i Brunon Czerwiński czwarte miejsce. Gratulacje!

• Turniej Wiedzy i Umiejętności o Puchar „Katolika”

• 19.04.2024
          • W dniu 17.04.2024r. delegacja uczniów w klasy 8 reprezentowała naszą szkołę w jarosławskim „Katoliku” w Turnieju Wiedzy i Umiejętności o Puchar „Katolika” połączony z warsztatami z kluczowych przedmiotów szkolnych. Karol Jakubas reprezentował szkołę z języka polskiego i historii, Julia Kuca z chemii i biologii, Natalia Baran z matematyki i Dawid Kulikowski z wychowania fizycznego. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajęli: Karol Jakubas i Dawid Kulikowski. Ostatecznie jako szkoła zajęliśmy 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy mistrzom danych dziedzin!

• Światowy Dzień Kostki Rubika

• 18.04.2024
          • 17 kwietnia najmłodsi mieli okazję odwiedzić PANS w Jarosławiu i wspólnie obchodzić Światowy Dzień Kostki Rubika. Uczniowie klas trzecich: Sowa Tymon, Łyżwa Gabriel i Kondrat Bartosz wzięli udział w drużynowym konkursie matematycznym zdobywając I miejsce! Gratulacje!!!

• Eliminacje miejskie do Turnieju o Puchar Tymbarku

• 17 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarosławiu odbyły się eliminacje miejskie do Turnieju o Puchar Tymbarku w kategorii U - 10 chłopców. Zgłosiło się trzy drużyny: SMS Jarosław, oraz dwie drużyny z naszej szkoły. Po rozegraniu trzech meczy do finału powiatowego awansowała jedna z drużyn Szkoły Podstawowej nr 2. Rozgrywki te oglądała spora grupa rodziców, która bardzo energicznie a zarazem fair play kibicowała i wspierała swoje dzieci, za co bardzo dziękujemy. Zawody sędziował Pan Krzysztof Nazarko.

Na zakończenie z rąk Pani Dyrektor Katarzyny Piątek wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Finałowy Turniej Powiatu Jarosławskiego odbędzie się 24 kwietnia od godziny 10.00 na stadionie sportowym w Wiązownicy. Naszą szkołę będzie reprezentować 3 drużyny:

Kategoria najmłodsza: U - 8 Chłopcy ( mogą grać max. 2 dziewczynki )

Kategoria: U - 10 Chłopcy , oraz

Kategoria: U - 12 dziewczyny.

Zapraszamy rodziców do wspólnego kibicowania i życzymy wspaniałych i niezapomnianych wrażeń.