• Półkolonia dla dzieci klas 1-3

• 14.08.2023
          • Półkolonia organizowana jest dla dzieci klas 1-3. Półkolonia odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia w SP1 i SP6. Półkolonia jest bezpłatna, liczba miejsc ograniczona (po 30 dzieci w szkole nr 1 i nr 6). Wypełnione karty należy złożyć w sekretariatach wymienionych szkół zapisy od dzisiaj. Decyduje kolejność składanych kart.

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• 22.06.2023
          • Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 23 czerwca 2023 r.
            O godz. 8.00 na sali gimnastycznej akademia dla klas I – III.
            O godz. 8.00 spotkania klas ósmych z wychowawcami w salach – rozdanie  świadectw.
            O godz. 9.00 Msza św. w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej dla całej społeczności szkolnej.
            Po Mszy Św. ok. godz. 9.45 na sali gimnastycznej akademia dla uczniów
            z klas IV – VII, a następnie spotykania się z wychowawcami  w salach, gdzie nastąpi rozdanie świadectw.

• Historia znowu górą!

• 23.06.2023
          • Uczeń naszej szkoły Jakub Pajda z klasy VIII c został finalistą Konkursu z Historii w roku szkolnym 2022/2023, organizowanego przez Kuratora Oświaty. Jest to kolejny sukces naszej szkoły, gdyż w ubiegłym roku laureatem tego konkursu został Filip Berezka z klasy VIII b. Obydwu uczniów przygotowywała pani Ewa Konopka. Gratulujemy.

• Ogólnopolski Konkurs Patria Nostra – obejrzyj film!

• 23.06.2023
          • Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Ewy Konopki zrealizowali w ramach projektu Ministerstwa Kultury I Dziedzictwa Narodowego film ukazujący w krótkiej ,bo sześćdziesięciosekundowej formie wycinek naszej historii, dotyczył on zagłady Żydów w styczniu 1943 r. Czekamy na wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone do końca września 2023 r. Film można obejrzeć tutaj

• Oferta kolonijna TPD

• 21.06.2023
          • TPD jest organizatorem wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z kilkunastoletnim doświadczeniem. Każdego roku organizujemy wyjazdy zarówno w góry jak i nam morze. Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie informacji dotyczącej naszego wypoczynku oraz możliwości skorzystania z dofinansowania pobytu dziecka na koloni. Dofinansowania przeznaczone są dla rodzin dotkniętych różnymi problemami i mniej sytuowanych. Prosimy pedagogów szkolnych o pomoc w dotarciu do docelowych rodzin. Oferujemy także rozłożenie kosztów pobytu dziecka na kolonii na raty.

Nasze oferty kolonijne:

Rowy

Ośrodek Wczasowy TROJAK

I turnus 23.07-02.08.2023

II turnus 02.08-12.08.2023

Mikoszewo

Dom Formacyjny Świętego Wojciecha

01.08-10.08.2023

Murzasichle

Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny KRYWAŃ

09.07-19.07.2023

Korbielów

Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA Beskidy

30.07-06.08.2023

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 16 621 46 87.

Zainteresowane osoby prosimy o pokierowanie do naszej siedziby przy osiedlu Jagiellonów 1 w Jarosławiu.

• Podsumowanie konkursów powiatowych z matematyki

• 18.06.2023
          • W dniu 14.06.2023 r.  w Szkole Podstawowej Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowych konkursów „Potyczki Matematyczno - ekonomiczne” i „Mistrz Matematyki”   zorganizowanych przez nauczycieli matematyki: p. Katarzynę Piątek, p. Agnieszkę Tomaszewską i p Ewelinę Szkołę.

W konkursach wzięło łącznie udział 48 uczniów.

WYNIKI POWIATOWEGO TURNIEJU WIEDZY

„POTYCZKI MATEMATYCZNO – EKONOMICZNE”

Weronika Korba - SP Wiązownica

Nikola Rogała - SP Chłopice